U bent hier:

We nemen je even mee: Dag uit leven van vicevoorzitter BVVB

24/02/2026

Hoe ziet de dag eruit van iemand die zich elke dag inzet voor onze branchevereniging? We nemen je even mee.. 

Mascha begint haar dag vroeg in Soest. Om 07.30 uur zit ze al in de auto, koffietje mee, training in het vooruitzicht, óp naar het politieke hart van Den Haag!  

Als vicevoorzitter van branchevereniging VvE-beheerders (BVVB) schuift ze die ochtend eerst aan bij onze lobbypartner MKB-Nederland voor een verdiepende training. Daar duikt ze direct de inhoud in: ze verzamelt actuele informatie en bespreekt urgente raakvlakken met andere MKB-leden, onderwerpen waarvoor we zowel de politieke lobby als elkaar hard nodig hebben. 

Na afloop ontvangt ze haar certificaat voor de training, en met een trots gevoel stapt ze weer de auto in. Nog snel een broodje uit de MKB-kantine mee, en door naar de volgende bestemming! 

Op naar Leiden, waar de kennissessie en nieuwjaarsborrel van BVVB plaatsvindt. Eerst overlegt ze kort met de andere bestuursleden. Even bijpraten, de laatste puntjes afstemmen en dan is het tijd om de leden te verwelkomen. Samen met voorzitter Frank Vermaat opent Mascha de middag met een welkomstwoord en bespreken ze de BVVB-topics.  

Daarna is het tijd voor juridische scherpte: Joost Donkersloot van TeekensKarstens advocaten notarissen neemt de leden juridische mee de diepte in aan de hand van een interactieve quiz.  Met verassende vragen wordt de kennis getoetst en ontstaan er praktijkvragen, inhoudelijke discussies én nieuwe, waardevolle inzichten.  

Ook Mascha doet actief mee. Naast haar rol als vicevoorzitter werkt ze als interim VvE-beheerder, dus zo’n moment om haar kennis te toetsen laat ze niet voorbijgaan. 

De dag sluit af met een gezellige borrel in de TK-bar. Nog even napraten en ervaringen uitwisselen, precies de kracht van onze branchevereniging. 

Rond 19.00 uur rijdt Mascha terug naar Soest. Het was een lange dag, maar wel eentje die precies laat zien waarom onze vereniging zo waardevol is: we brengen mensen bij elkaar, we bouwen aan de kwaliteit van de branche en we staan altijd midden in de ontwikkelingen! 

We hadden de camera mee.😉 Bekijk hier de video: